معرفی دوره اسمبل کامپیوتر

معرفی دوره اسمبل کامپیوتر آموزشگاه کامپیوتر دهکده جهانی مشهد

یکی از مهارت‌های تخصصی که کاربران کامپیوتر دوست دارند خودشان انجام بدهند اسمبل کامپیوتر می باشد . اسمبل یا Assembly به زبان فارسی همان مونتاژ می باشد . ارتقاء سیستم  یکی از آن کارهایی است که گاهی وقت ها ممکن است پردردسر و پرهزینه باشد. بیشتر مواقع می توان با انتخاب درست در تعویض قطعه‌ای خاص به هدف خود دست پیدا کرد. در این دوره بایدها و نبایدها که برای ارتقاء سخت افزاری یا نرم افزاری با آن مواجه هستید بیان شده است و بطور کامل روشهای نصب و مونتاژ یك کامپیوتر شخصی (PC) را آموزش میدهد.

دوره اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوترهای شخصی برای کارآموزانی که میخواهند در خصوص مشاوره با سفارش دهنده‌گان برای خرید کامپیوتر برای هر کاربردی و اسمبل کردن ، ارتقاء و عیب یابی و رفع عیب کامپیوترهای شخصی رو میزی فعالیت کنند، مناسب خواهد بود.

با گذراندان دوره اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوترهای شخصی در آموزشگاه کامپیوتر دهکده جهانی شما می توانید مهارت لازم برای ورود به بازار فروش قطعات و ارتقاء سیستم که یکی از بازارهای پردرآمد در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات می‌باشد را کسب کنید.

دوره آموزشی اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوترهای شخصی

مشخصات عمومی دوره از توانمندی‌های اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوتر‌های شخصی میتوان مشاوره با سفارش دهنده و انتخاب درست کامپیوتر ، بررسی بردهای اصلی کامپیوتر ، بررسی و انتخاب پردازشگر  مرکزی رایانه ، انتخاب مناسب حافظه اصلی و عملكرد آن ، بررسی منابع تامین انرژی برای رایانه ، بررسی حافظه‌ها و انتخاب آن ، انتخاب و افزایش کارایی و عیب یابی سیستم عامل ، بررسی و کار با انواع ورودی‌ها و خروجی‌ها، انتخاب و نصب تجهیزات صدا و گرافیک و اسمبل کامپیوتر را نام برد. ارتباط این شغل با مشاغلی مانند فروشندگان قطعات کامپیوتر، واردکنندگان قطعات کامپیوتر، مدیران، برنامه نویسان، تحلیل گران سیستم، بازاریاب‌ها و کلیه مشاغل مرتبط با شبكه برقرار است.
مهارتهای دوره آشنایی كامل با تمام قطعات رایانه

آشنایی کامل با روند اسمبل کامپیوتر و مونتاژ قطعات، راه‌اندازی، ارتقا و عیب یابی سخت افزاری و نرم ‌افزاری سیستم های شخصی

کاربرد دوره گواهینامه شناخته شده و قابل ترجمه در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهد

مهارت لازم برای ورود به بازار کار را فراهم می‌کند

اصطلاح انگلیسی استاندارد +A

Desktop PC Assembling

Laptop Troubleshooting

PC Assembly

PC Assembling

مهم ترین رشته های مرتبط با این دوره تعمیرکار رایانه شخصی
شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه‌ای 335.000 تومان